Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN

Ekologiczne Olejki i Maski

Sortuj:    Producent:
Ten praktyczny i poręczny roll-on składa się z siedmiu olejków eterycznych łagodzących uczucie swędzenia po ukąszeniu.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 39,99 PLN
Pojemność: 5 ml

Olejek SO’BIO etic do masażu antystresowego to synergia potężnych olejków eterycznych. Został opracowany tak, aby w czasie masaż relaksującego, przeciwdziałać napięciom i odczuciu stresu.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 44,90 PLN
Pojemność: 100 ml

Z zieloną glinką oraz olejkiem kamforowym.Polecane jest w celu zrelaksowania napiętych mięśni, jak również na bóle kręgosłupa, pleców oraz stawów. Polecamy używanie w połączeniu z Kremem Argital na ból kręgosłupa celem uzyskania najlepszych rezultatów.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 69,99 PLN
Pojemność: 500 ml

Ta delikatniejsza i słodsza odmiana eukaliptusa, zalecana jest szczególnie jako środek energetyzujący pozwalający zwalczyć chroniczne zmęczenie. Oprócz pozytywnego wpływu na problemy z oddychaniem jego zapach umożliwia zwalczenie spadków energii.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 34,99 PLN
Pojemność: 15 ml

Do twarzy, ciała i jako maska do włosów. w 100% naturalna. Glinka zielona ma wspaniałe właściwości dezynfekujące, absorpcyjne i gojące. Doskonale leczy trądzik, wypryski, wrzody, pielęgnuje i regeneruje poszarzałą cerę.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 44,99 PLN
Pojemność: 1 kg

Ten praktyczny i poręczny roll-on składa się z kombinacji precyzyjnie dobranych siedmiu olejków eterycznych wzmocnionych olejkiem z arniki. Masaż z użyciem tego preparatu pozwala zmniejszyć ślady związane z uderzeniami i łagodzi dyskomfort.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 39,99 PLN
Pojemność: 5 ml

Z olejkami eterycznymi z geranium, mandarynki, lawendy, ylang ylang by koić napięcia i puszczać w niepamięć kłopoty. Odpowiedni do wszystkich typów skóry, także w czasie ostatniego trymestru ciąży. Data ważności: 30.05.2020r.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 69,99 PLN 29,99 PLN
Pojemność: 100 ml

Owocowy i słodki olejek eteryczny z mandarynki jest szczególnie zalecany dla dzieci. Jego właściwości uspokajające i relaksacyjne są szczególnie silne w przypadku kilku kropli na poduszkę lub rozpylenia w powietrzu.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 39,99 PLN
Pojemność: 15 ml

Z czystym olejkiem eterycznym z róży stulistnej.Tonujący. W 100% naturalny. Olejek ujędrniający działa tonująco, ponadto naturalna witamina E zawarta w oleju z kiełków pszenicy, chroni przed wolnymi rodnikami.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 69,99 PLN
Pojemność: 50 ml

Działa ożywiająco, pobudzająco, pomaga na nudności, ułatwia oddychanie w czasie choroby.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 38,99 PLN
Pojemność: 10 ml


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN