Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Certyfikat organiczności Soil Association gwarantuje, że produkt: - zawiera maksymalną możliwą ilość składników organicznych - jest organiczny w 95% lub, jeśli nie ma wystarczającej ilości składników organicznych, jest organiczny w przynajmniej 70% i ma opis „ze składnikami organicznymi” - jest WOLNY OD składników znanych jako potencjalnie toksyczne dla ludzi lub środowiska (m.in. parabeny, produkty petrochemiczne, sztuczne aromaty, detergenty – SLS, glikole, DEA, MEA, TEA, triclosan itp.)

Sortuj:
Organiczny olej jojoba, tłoczony na zimno. Kontroluje produkcję sebum. Odpowiedni dla skóry tłustej i trądzikowej. Działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie oraz utrzymuje skórę dobrze nawilżoną i ukojoną.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 39,90 PLN
Pojemność: 30 ml

Intensywna pielęgnacja skóry z Superseeds aby chronić skórę przed fotostarzeniem oraz ochrona UVA/UVB, wodoodporny.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 89,99 PLN
Pojemność: 100 ml

Łagodne i odżywcze mydło w płynie wykonane z naturalnych i organicznych składników. Nadaje się do codziennego użytku. Posiada certyfikat COSMOS ORGANIC.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 39,90 PLN
Pojemność: 300 ml

Głównymi przyczynami pojawienia się rozstępów jest brak dostatecznej elastyczności włókien w skórze oraz zakłócenie syntezy kolagenu.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 69,99 PLN
Pojemność: 100 ml

Ten w 100% naturalny dezodorant w kremie, stworzony specjalnie dla młodzieży o niestrudzonym duchu i energii, zapobiega nieprzyjemnym zapachom i zapewnia świeżość przez cały dzień.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 46,90 PLN
Pojemność: 60 ml

Zanurz się w aromatach magicznego ogrodu z tym w 100% naturalnym dezodorantem w kremie, stworzonym dla marzycieli!
czas realizacji: 1 dzień
cena: 19,99 PLN
Pojemność: 15 ml


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN