Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN

EkoMakijaż twarzy

Sortuj:    Producent:
Twoje źródło transcendentalnego światła. Data ważności: 30.07.2021r.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 115,00 PLN 34,50 PLN
Pojemność: 13,5 ml

Płynny niczym woda ten organiczny podkład do twarzy SO BIO nawilża, wyrównuje koloryt, upiększa, rozświetla i wygładza skórę.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 81,99 PLN
Pojemność: 30 ml

W pełni naturalny oraz wielofunkcyjny krem BB. Nawilża, łagodzi oraz zakrywa drobne niedoskonałości. Nadaje naturalnego kolorytu skórze.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 34,00 PLN
Pojemność: 50 ml

Pomiędzy pielęgnacją i makijażem. Korektor BB w kompakcie SO BIO etic uzupełnia krem BB tej marki kryjąc całkowicie zauważalne niedoskonałości skóry.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 54,99 PLN
Pojemność: 3,8 g

Znakomity puder bezbarwny. Idealnie dopasowuje się do danego podkładu, nie tworząc niepożądanych plam. Matowi skórę, kończy makijaż. Odpowiedni do każdego typu skóry.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 22,00 PLN
Pojemność: 6,5 g

Poznaj podkład, który idealnie stopi się z twoją skórą. Stworzony przez naukowców z doświadczeniem w pracy nad organicznymi formułami, ten lekki jak powietrze, mineralny podkład, pokocha twoją skórę. Data ważności: 30.06.2021r.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 150,00 PLN 45,00 PLN
Pojemność: 30 ml

Jedwabisty róż do policzków z ekologicznym olejkiem jojoja oraz mineralnym pigmentami nadaje promienne i świeże wykończenie makijażu.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 37,00 PLN
pojemność: 5g.

Reguły złamane. Wszechstronny multi cień aby odkryć przestrzeń dla nieograniczonej kreatywności. Data ważności: 25.02.2022r.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 100,00 PLN 60,00 PLN
Pojemność: 4 ml

Korektor w kremie to niezbędnik makijażu dla osób, które zmagają się z cieniami pod oczami, wypryskami. Korektor świetnie kryje, nadaje cerze nieskazitelny wygląd oraz blask.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 29,99 PLN
Pojemność: 5 ml

Krem CC marki eco cosmetics ma za zadanie skorygować i ujednolicić koloryt skóry, chronić skórę prze promieniowaniem UV oraz działać przeciwstarzeniowo.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 129,99 PLN
Pojemność: 60 ml


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN