Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Ecogenic Spray do czyszczenia powierzchni kuchennych Pomarańcza
ECOGENIC 8690588005522 matique-6823
Marka: ECOGENIC
cena: 22,50 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22,50 PLN

W tym VAT: 23%

czas realizacji: 1 dzień
Pojemność: 500 ml

ID produktu: 6823

22.50 22.50 PLN 2
 

Opis produktu

Ekologiczny i skuteczny środek do czyszczenia powierzchni kuchennych. Specjalnie opracowana formuła z organicznym olejkiem pomarańczowym skutecznie usuwa tłuszcz i brud z takich powierzchni jak: stoły, blaty, szafki, fronty szafek, okapy oraz wszystkie urządzenia AGD. Odpowiedni do blatów kamiennych, drewnianych oraz płytek ściennych i szkła. Usuwa również plamy z tkanin - wystarczy użyć sprayu na zabrudzenie i wyprać tkaninę zgodnie z instrukcją użytkowania. Pozostawia przyjemny, świeży zapach cytrusów w powietrzu. 

Stosowanie
Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Rozpylić z odległości 20–25 cm na powierzchnię i  pozostawić na 2-3 minuty. Następnie spłukać i wytrzeć do sucha. W przypadku trudnych plam należy powtórzyć aplikację. 

Skład
<<5% cukrowy środek powierzchniowo czynny, <5% siarczan alkoholu z oleju kokosowego, <5% limonen, kwas cytrynowy, organiczny olejek eteryczny z pomarańczy, woda. 

Instrukcja bezpieczeństwa: Przeczytaj uważnie zalecenia. Nie używaj do mycia twarzy, rąk, ciała i produktów spożywczych. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przepłucz dużą ilością wody, a następnie skontaktuj się z lekarzem. Po kontakcie ze skórą natychmiast przemyj dużą ilością wody i mydła. W przypadku połknięcia należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę. 

Recenzje

Weryfikujemy nasze opinie. Tylko zarejestrowani Klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawiać oceny i recenzje. Klienci mogą pozostawić pisemną recenzję i wystawić ocenę. Na stronie sklepu publikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne recenzje.
5 1
Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola
 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN