Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN

PRODUKTY UNIWERSALNE

Sortuj:    Producent:
Bio4Fresh to 100% naturalny i ekologiczny oczyszczacz powietrza. Usuwa nieprzyjemne zapachy i jednocześnie reguluje poziom wilgotności. Zmniejsza także ilość alergenów, powstrzymuje rozwój bakterii i grzybów oraz jonizuje powietrze. Bezzapachowy.
czas realizacji: od: 5 do: 8 dni
cena: 34,99 PLN
Pojemność: 120 g

Czarne mydło w płynie z olejem lnianym odplamia, odtłuszcza, pielęgnuje. Produkt w 100% zgodny z naturą, ekologiczny, 99,9% składników pochodzenia naturalnego, opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 21,00 PLN
Pojemność: 1 litr

Ocet domowy o wysokim stężeniu 12° usuwa kamień, oczyszcza i zmiękcza Czajnik: usuwa kamień, rozcieńczyć pół na pół ocet z wodą i zagotować jeden raz. Pralka: zmiękcza i usuwa kamień. 3 łyżki na cykl prania wlać do komory na płyn zmiękczający.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 12,99 PLN
Pojemność: 1 litr

Pasta czyszcząca o naturalnym cytrynowym zapachu odtłuszcza, usuwa kamień i poleruje.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 47,99 PLN
Pojemność: 300 g

Mydło Alep wytwarzane jest według receptury, która sięga 2000 lat. Oliwa z oliwek podgrzewana jest w specjalnych kadziach, następnie wzbogacana olejem laurowym.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 18,91 PLN
Pojemność: 200 g

Soda oczyszczona wyczyści i odświeży twój dom. ODŚWIEŻANIE - Kosz na śmieci: Posyp powierzchnię, której zapach chcesz zneutralizować (kosz na śmieci, kocia kuweta, popielniczka itd.).
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 18,99 PLN
Pojemność: 500 g

Czarne mydło w płynie to wielofunkcyjny, niezastąpiony i skuteczny środek czystości, który powinien znaleźć się w każdym domu. Doskonale sprawdzi się w kuchni, gdzie ze starannością zwalczy tłuszcz i brud.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 38,00 PLN
Pojemnośc: 1 L

Soda oczyszczona – magiczny składnik każdej kuchni. W bardzo pomysłowym i poręcznym opakowaniu w formie shakera.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 15,79 PLN
Pojemność: 250 g

Super naturalny odtłuszczacz. Uniwersalny: Podłogi, powierzchnie, płótno, udrażnia rury.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 18,99 PLN
Pojemność: 500 g

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodę ducha, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy).
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 13,50 PLN
Pojjemność: 15 patyczkow 30g


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN