Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN

PRANIE

Sortuj:    Producent:
Płyn do prania z aloesem odpowiedni do wszystkich rodzajów tkanin, także tych najdelikatniejszych. Bez syntetycznych substancji zapachowych i barwników.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 48,99 PLN
Pojemność: 2 litry

Skoncentrowany środek zmiękczający do wrażliwej skóry z aloesem, aby Twoje pranie było bardzo miękkie! Produkty pozbawione enzymów pochodzących z GMO, fosforanów, EDTA, NTA, syntetycznych barwników i aromatów, eteru glikolu.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 17,99 PLN
Pojemność: 1 litr

Czarne mydło w płynie z olejem lnianym odplamia, odtłuszcza, pielęgnuje. Produkt w 100% zgodny z naturą, ekologiczny, 99,9% składników pochodzenia naturalnego, opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 21,00 PLN
Pojemność: 1 litr

Płyn zmiękczający do płukania tkanin o delikatnym świeżym lawendowym zapachu. Nadaje ubraniom miękkość i puszystość.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 33,99 PLN
Pojemność: 1 L

Płyn do prania rzeczy kolorowych i białych o zapachu lawendy połączonej z pomarańczą. Niezwykle delikatny dla tkanin. Nie zawiera sztucznych wybielaczy. Nie niszczy ubrań.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 39,99 PLN
Pojemność: 1 L

Ekologiczny proszek do prania rzeczy białych jak i o trwałych kolorach. Dzięki zawartości aktywnego tlenu doskonale radzi sobie z odplamianiem.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 69,99 PLN
Pojemność: 2 kg

Płyn zalecany do prania takich tkanin jak: wełny, jedwabiu, delikatnej bawełny i syntetyków. Posiada delikatny lawendowy zapach dzięki czemu pranie ma piękny, świeży zapach
czas realizacji: 1 dzień
cena: 44,99 PLN
Pojemność: 1 L

Pierwszy na rynku certyfikowany przez Ecocert płyn do prania ciemnych i czarnych kolorów tkanin.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 44,99 PLN
Pojemność: 1 L

Czarne mydło w płynie to wielofunkcyjny, niezastąpiony i skuteczny środek czystości, który powinien znaleźć się w każdym domu. Doskonale sprawdzi się w kuchni, gdzie ze starannością zwalczy tłuszcz i brud.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 38,00 PLN
Pojemnośc: 1 L

Mydło Alep skutecznie walczy z plamami na tkaninach. Usuwa brud i zanieczyszczenia. Łatwe i bezpieczne w użyciu. Doskonałe do białych jak i kolorowych tkanin.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 12,50 PLN
Pojemność: 200 g


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN