Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Ecogenic Spray do czyszczenia powierzchni łazienkowych Pomarańcza
ECOGENIC 8690588005584 matique-6824
Marka: ECOGENIC
cena: 22,50 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22,50 PLN

W tym VAT: 23%

czas realizacji: 1 dzień
Pojemność: 500 ml

ID produktu: 6824

22.50 22.50 PLN 1
 

Opis produktu

Ekologiczny, skuteczny środek do czyszczenia wszystkich powierzchni łazienkowych: umywalek, wanien, brodzików, armatury, postumentów, płytek ściennych, kabin prysznicowych, desek sedesowych, itp. Bezpiecznie usuwa zabrudzenia łazienkowe, w tym osad wapienny, plamy wodne i pozostałości mydła. Czyszczone miejsca pokrywa delikatną zabezpieczającą je powłoką.  Zawiera naturalny olejek pomarańczowy, pozostawiając świeży cytrusowy zapach. Odpowiedni dla wegan. 

Certyfikaty: Ecogarantie, EU Ecolabel, Vegan Society, AllergyCertified 

Stosowanie
Rozpylić na powierzchnię i przetrzeć suchą lub wilgotną szmatką. Następnie spłukać i wytrzeć do sucha. W przypadku trudnych plam pozostawić na 2-3 minuty i powtórzyć proces.  

Skład
< <5% cukrowy środek powierzchniowo czynny, <5% siarczan alkoholu z oleju kokosowego, organiczny olejek pomarańczowy, kwas cytrynowy, guma ksantanowa, etanol, woda. 

Instrukcja bezpieczeństwa: Przeczytaj uważnie zalecenia. Nie stosuj do mycia twarzy, rąk, ciała i produktów spożywczych. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przepłucz dużą ilością wody, a następnie skontaktuj się z lekarzem. Po kontakcie ze skórą natychmiast przemyj dużą ilością wody i mydła. W przypadku połknięcia należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę. 

Recenzje

Weryfikujemy nasze opinie. Tylko zarejestrowani Klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawiać oceny i recenzje. Klienci mogą pozostawić pisemną recenzję i wystawić ocenę. Na stronie sklepu publikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne recenzje.
5 1
Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola
 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN