Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Ecogenic Uniwersalny płyn do czyszczenia różnych powierzchni Pomarańcz
ECOGENIC matique-6825
Marka: ECOGENIC
cena: 19,99 PLN

W tym VAT: 23%

czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
Pojemność: 1 L

ID produktu: 6825

19.99 19.99 PLN 1
 

Opis produktu

Ekologiczny, wegański skuteczny płyn do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni. Czyści każdy rodzaj podłogi i powierzchnie, które można wycierać, takie jak drewno, kamień, tworzywa sztuczne i laminat. Wykonany z organicznych olejków pomarańczowych niezawodnie usuwa brud nie pozostawiając smug. Pozostawia przyjemny zapach świeżych cytrusów w powietrzu. Nie wymaga spłukiwania. 

Certfikaty: Ecogarantie, EU Ecolabel, Vegan Society, AllergyCertified 

Stosowanie
Dodaj 1 nakrętkę (50 ml) na 5 1 litrów wody dla normalnie zabrudzonych powierzchni. Należy zwiększyć dozowanie przy silniejszych zabrudzeniach. 

Skład
<<5% cukrowy środek powierzchniowo czynny, <5% siarczan alkoholu z oleju kokosowego, organiczny olejek pomarańczowy, kwas cytrynowy, woda.

Instrukcja bezpieczeństwa: Przeczytaj uważnie zalecenia. Nie używaj do mycia twarzy, rąk, ciała i produktów spożywczych. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przepłucz dużą ilością wody, a następnie skontaktuj się z lekarzem. Po kontakcie ze skórą natychmiast przemyj dużą ilością wody i mydła. W przypadku połknięcia należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę.  

Recenzje

5 1
Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola


 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN