Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Etamine du Lys Organiczny płyn do udrożniania i oczyszczania rur
Etamine du Lys 3538394511323 matique-4029
cena: 59,99 PLN

W tym VAT: 23%

czas realizacji: 1 dzień
Pojemność: 1 L

ID produktu: 4029

59.99 59.99 PLN 1
 

Opis produktu

Organiczny płyn do oczyszczania rur kanalizacyjnych. Doskonale radzi sobie z tłuszczem, mydłem, papierem, włosami oraz wszelkimi zanieczyszczeniami. Przeciwdziała brzydkim zapachom. Zapobiega awariom hydraulicznym.

Stosowanie
Przed użyciem wstrząśnij butelkę z płynem. Następnie w celu udrożnienia rur usuń wode z odpływu i wlej płyn (0,3 do 0.5l). Zostaw na całą noc. Po czym spłucz gorącą wodą. W razie potrzeby czynność nalezy powtórzyć. Profilaktycznie należy wlać 2 zakrętki co tydzień w celu konserwacji rur i odpływów.

Skład
bakterie - niepatogeniczne laseczki (bacillus)
enzymy nie modyfikowane genetycznie (nie GMO)
zapach, limonene
glicyne, N-(hydroxymethyl)-monosodium salt (konserwanty)

Ostrzeżenie:
Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie mieszać z innym środkami domowymi do sprzątania i czyszczenia. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem, okazując opakowanie produktu. Po użyciu dokładnie umyć ręce. Przechowywać produkt szczelnie zamknięty, z dala od ciepła i promieni słonecznych.

Recenzje

5 1
Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola
Klienci którzy kupili ten produkt kupili również:
 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN