Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Etamine du Lys Spray do czyszczenia wnętrza i szyb piekarników, kominków i grilla
Etamine du Lys 3538394911079 matique-4005
cena: 34,99 PLN

W tym VAT: 23%

czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
Pojemność: 500 ml

ID produktu: 4005

34.99 34.99 PLN 1
 

Opis produktu

Spray do czyszczenia wnętrza i szyb piekarników, kominków i grilla. Efektywnie czyści szyby i wnętrz piekarników. Doskonale pozbywa się kurzu, pyłu i dymu pozostałego na powierzchniach. Działa silnie odtłuszczająco. Nieodpowiedni dla piekarników: katalitycznych i pyrolitycznych.  

Stosowanie
Spryskaj zimną powierzchnię, którą chcesz wyczyścić. Odczekaj 10-20 minut. Po czym spłucz wodą.  

Skład
>30% woda
< 5% surfaktanty niejonowe (na bazie cukrów)
zawiera także: trisodium dicarboxymethyl alaninate, sodium silicate, potassium hydroxyde (CAS 1310-58-3) (wodorotlenek potasu pochodzenia roślinnego), dissodium metasilicate (CAS 6834-92-0)

Ostrzeżenie:
Produkt jest silną zasadą. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Podczas używania nakładać rękawiczki i ubrania ochronne oraz chronić skórę, szczególnie twarz i oczy. W przypadku dostania się preparatu do oczy natychmiast wypłukać oczy dużą ilością wody i udać się do specjalisty. W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z lekarzem. W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i, jeśli to możliwe, okazać lekarzowi opakowanie produktu.

Recenzje

5 1
Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola
 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN