Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN

Kilka słów o ÖKO-TEST

ÖKO-TEST Magazin jest od wielu lat jednym z najbardziej kompetentnych wydawnictw przeprowadzających testy produktów i publikujących ich wyniki. Otrzymanie takiego wyróżnienia ma ogromne znaczenie, ponieważ produkty są oceniane przez wysokiej klasy ekspertów.

W każdym wydaniu miesięcznika „ÖKO-TEST” znajduje się 10-12 testów z różnych dziedzin życia.  W ciągu 20 lat istnienia magazyn ten zdołał przetestować ponad 60 000 produktów. Najważniejszym kryterium było, jest i będzie zdrowie nas wszystkich. W ten sposób magazynowi  „ÖKO-TEST” udało się zwrócić uwagę na wiele problematycznych składników w różnych produktach.

Wniosek jest taki, że to co naturalne jest najbardziej wartościowe dla naszej skóry. Konsumenci w Europie już dostrzegli tę zależność, dlatego produkty ekologiczne stają się coraz bardziej popularne.
Używając kosmetyków naturalnych nie tylko dobrze i zdrowo wpływamy na skórę
i organizm, ale także ma to pozytywny wpływ na nasze środowisko naturalne. Surowce używane do produkcji kosmetyków naturalnych, a także materiały, z których zrobione są opakowania, są łatwo odnawialne i nie obciążają środowiska naturalnego.

Źródło: mat prasowe Dr Scheller

 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN